Program

First Smile - Hlubina

2.2.2020

20:02


1. premiéra *

Brněnská Tvůrčí skupina First Smile, z.s. přichází se svým historicky prvním autorským muzikálem.

Muzikál Hlubina pro těleso vytvořila jedna z nejdéle působících členek Anna "Arin" Dvořáková. Tato muzikálová prvotina vypráví pochmurný příběh odehrávající se za války na dosud netknutém venkově. Obyvatelé malé vesnice odmítají připustit, že by něco mohlo být v nepořádku a oddávají se bezstarostným tancům, díky kterým mohou na blížící se válku zapomenout. Do děje vstupují dva muži, kteří se přou o řešení situace s Hlubinou - propastí poblíž vsi. Vesničané zaujímají různá stanoviska a názorově se tak rozdělí. Jak konflikt eskaluje, Hlubina se stává symbolem zla a utrpení. Lidé si vytváří svou vlastní válku, zatímco skutečná hrozba se pomalu ale jistě blíží.

Kontrast představení se projeví v druhé, muzikálové části jak v podobě nálady, hudby, světelné show, tak i v kostýmech a hudebním doprovodu. Diváci se mohou těšit na slavné muzikálové hity, jako například Amerika z muzikálu West Side Story nebo Letní láska z Pomády. Všechny písně v druhé polovině představení i samotný muzikál zazní v českém jazyce.

Premiéra představení proběhne 2. 2. 2020 ve 20:02 a 4. 2. 2020 v 18:00, kde se v hlavních rolích v muzikálu Hlubina objeví zcela jiné obsazení.

Vstupenky kupujte na SMS Ticketu: https://www.smsticket.cz/skupiny/349-autorsky-muzikal-hlubina-muzikalova-gleeshow

 

Odkaz na promovideo: https://www.youtube.com/watch?v=PmRMA4-5f6U&feature=emb_titleVidět celý program  
 

Kontakt

Dělnický dům Židenice

MON - EST BRNO, s. r. o.
Jamborova 3323/65
Brno - Židenice 615 00

Doporučujeme

logo logo

Sponzoři / partneři

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo