Program

Riddikulus!

27.11.2022

19°°

Vstupné: 470,-

Vytaste hůlky, je čas naskočit na záchranný kouzelnický autobus a odvézt se do světa kouzel! ???? Šplechty pálivé jako dech maďarského trnoocasého draka, občas jednoduché jako hradní troll, jindy promyšlené jako sfinga, ale vždy veselé jako osvobozený skřítek, jsou tu pro všechny, co dodnes sní o tom, že jim na parapetu přistane sova z Bradavic. Pobertův plánek nás provede jedinečným představením, jež do sebe vcuclo osm filmů a sedm knih kultovního příběhu Harryho Pottera. Temní páni a jasné paní, princové dvojí krve a plnokrevné princezny, začínáme! ✨????⚡
Ochutnali byste lektvar od barmana Snapea? ???? Chtěli byste zjistit, jaké diss tracky píše rapové duo Bellatrix a Umbridgeová? ???? Na kolik eur odhadujete, že si profesor Quirrell cení své důstojnosti? ???? Toužíte do rodinného receptáře přidat i recept na Temného pána? ???? A hlavně souhlasíte s tím, že neznalost Harryho Pottera by měla být hrdelním zločinem? ???? Přichází jedinečné divadelní představení pro všechny, co milují kultovní kouzelnický příběh a nebojí se z něj utahovat!
Přeměny známého příběhu se chopili mladí divadelní stíhači a kulturní platforma OZ Artefakt, jež nabízí příležitosti studentům, absolventům múzických umění a čerstvým talentům. Jejich hlavními zaklínadly jsou humor a melodie, výsledkem je chytlavá parodie.
Pozor! Představení není vhodné pro diváky do 15 let!
✨Riddikulus!✨
Režie: Pavol Viecha
Text: Pavol Viecha, Martin Krč
Dramaturgie: Martin Krč
Hrají: Katarína Gurová, Peter Pavlík a Kristóf Melecsky
Scéna, kostýmy: Dorota Volfová
Hudba: Andrej Majerčík
Produkce: Zuzka Lobotková
--------------------------------------------------
???? Vstupenky: bit.ly/ArtefaktCZ


Vidět celý program  
 

Kontakt

Dělnický dům Židenice

MON - EST BRNO, s. r. o.
Jamborova 3323/65
Brno - Židenice 615 00

Doporučujeme

logo

Partneři

logo
logo
logo
logo
logo
logo